geçerli elektronik imza

Yasal, geçerli ve uzun dönem doğrulanabilir formatta imza atın! Denetime tabi belgelerinize, bir süre sonra imzanın geçersiz duruma düşmesi riskini ortadan kaldırın. Atacağınız imzalar, Tübitak ve BTK profillerine uygun olacağı için belgelerinizi göndereceğiniz tüm kurumlarda geçerlidir. Birden fazla belgenizi, bir defada imzalayın.

kolay ve hızlı kep gönderimi

ÜYELİK BAŞVURU

ÜYELİK BAŞVURU

Size uygun, üyelik paket alternatifleri hakkında detaylı bilgi almak için, 0542 55 66 212 numaralı telefonu arayabilir ya da info@kepport.com adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Üyelik başvurusu için, öncelikle başvuru formunu bilgisayarınıza indirin. Formu doldurduktan sonra, dekontla beraber, uyelik@kepport.com  adresine gönderiniz.

Belirlenen üyelik paketine göre ücretinizi aşağıdaki banka hesabına ödeyebilirsiniz.

Vezir İletişim ve Veri Yönetim Sistemleri Ltd. Şti.

Garanti Bankası, Kıbrısşehitleri Şubesi

713/6298548 numaralı hesaba yapabilirsiniz.

IBAN No: TR28 0006 2000 7130 0006 2985 48

 

 

KEPport Elektronik İmzalama Modülü

1320 TL + KDV

Elektronik imza sertifikanız var ise, 20 Adet destek başvuru evrak demetini imzalamanızı sağlar. (İkinci ve daha fazla müşterek imza için 550 TL + KDV fark talep edilir)

KEPport Elektronik İmzalama + Başvuru Modülü

2280 TL + KDV

Elektronik imza sertifikanız var ise, 20 Adet destek başvuru evrak demetini imzalamanızı ve Türkkep hesabınızı üzerinden kolay KEP gönderiminiz sağlar. (İkinci ve daha fazla müşterek imza için ücret farkı talep edilmez.)

KEP başvuru Modülü

1500 TL + KDV

KEPport Elektronik imza modülü üyeliğiniz var ise Türkkep hesabınıza entegrasyon ile kolay KEP gönderimi sağlar. 20 Adet destek başvurusu için geçerlidir. (İkinci ve daha fazla müşterek imza için ücret farkı talep edilmez)

KEPport Elektronik İmzalama + Başvuru Modülü

3000 TL + KDV

SINIRSIZ SAYIDA, destek başvuru evrak demetinizi imzalamanızı ve Türkkep hesabınızı üzerinden kolay KEP gönderiminiz sağlar. (İkinci ve daha fazla müşterek imza için ücret farkı talep edilmez)

DESTEK İÇİN

DESTEK İÇİN

destek@kepport.com

0542 55 66 414